رفتن به نوشته‌ها

SDCC 2019 | تریلر گیم‌پلی بازی Avengers علیرغم نمایش، یک ماه دیگر منتشر می شود


SDCC 2019 | تریلر گیم‌پلی بازی Avengers علیرغم نمایش، یک ماه دیگر منتشر می شود

طبق وعده‌هایی که شرکت سازنده و ناشر بازی Avengers داده بود، در طی این مراسم از اولین تریلر گیم‌پلی این بازی رونمایی شد. ولی متاسفانه این تریلر تنها به حاضران در سالن نمایشگاه نمایش داده شد و از نمایش عمومی آن، جلوگیری شد. سازندگان اعلام کردند که این تریلر، در طی مراسم Gamescom 2019 که حدود یک ماه دیگر برگزار می‌شود، به صورت عمومی نمایش داده خواهد شد.

اگرچه اسکوئر انیکس اعلام کرد که در مراسم Gamescom 2019 به نمایش عمومی تریلر گیم‌پلی بازی Avengers خواهد پرداخت اما انتظار می‌رود که طی روزهای آتی، این تریلر به بیرون درز پیدا کند تا مشاهده کنیم که سازندگان چه معجونی از ابرقهرمانان بزرگ مارول برای ما تدارک دیده‌اند.

خلاصه‌ای از آن‌چه در نمایش گیم‌پلی بازی Avengers گذشت را در قسمت زیر می‌خوانید:

تریلر با همان صحنه‌ی پرواز هواپیما که در تریلر معرفی نیز نمایش داده شد، شروع می‌شود. ابرقهرمانان را مشاهده می‌کنیم که در حال آماده شدن برای مبارزه هستند. صحنه عوض شده و زمانی را نشان می‌دهد که بازی‌باز، کنترل شخصیت ثور (Thor) را در دست دارد. ثور به روی پل پریده و ماموران دشمن را یک به یک از پای در می‌آورد. در این میان با یک QTE نیز روبرو می‌شویم که ثور چکش خود را بر زمین می‌کوبد و دشمنان به عقب پرتاب می‌شوند. با صحنه‌هایی از پرتاب چکش ثور به دشمنان روبرو می‌شویم و در نهایت ثور به داخل اتوبوسی می‌رود که شهروندان عادی در آن حضور دارند. ثور کمی با مرم صحبت کرده و سپس دوباره وارد مبارزه می‌شود. این بار، چندین دشمن را هم‌زمان با یکدیگر نشانه می‌گیرد و با چکش خود آن‌ها را ناکار می‌کند. سپس با حمله‌های ثور همراه هستیم در حالی که رعد و برق از چکشش به اطراف منتشر شده و زمین به لرزه می‌افتد.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود. همچنین با پیش خرید این بازی، کاربران کنسول پلی‌اسیتشن ۴ قادر خواهند بود تا زودتر از سایر کاربران به نسخه‌ی بتا بازی و سایر ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشند.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *