رفتن به نوشته‌ها

کارگردان God of War از علاقه‌ی خود به عرضه‌ی این عنوان برروی رایانه‌های شخصی می‌گوید |


بازی God of War از بهترین و زیباترین عناوین نسل هشتم به شمار می‌رود که توانست با دریافت جوایز مختلف و تبدیل شدن به بهترین عنوان سال ۲۰۱۸، تحسین منتقدین و بازی‌بازان را برانگیزد. اخیرا، آقای کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان این بازی، از علاقه‌ی خود به عرضه‌ی این عنوان برروی رایانه‌های شخصی گفته است.

کوری بارلوگ در توییتر شخصی خود در پاسخ به کاربری که از وی در مورد احتمال عرضه‌ی بازی God of War برروی رایانه‌های شخصی سوال کرده بود، پاسخ داد که علاقه دارد چنین اتفاقی رخ دهد؛ اما در عین حال اشاره کرد که این موضوع به تصمیم شرکت سونی بستگی خواهد داشت. وی همچنین اشاره کرد که فکر نمی‌کند که همانند هیدئو کوجیما به تنهایی بتواند این موضوع را تحقق بخشد. در هر صورت، با توجه به اینکه شرکت سونی در چند سال اخیر عناوین مختلفی از انحصاری‌های خود را برای رایانه‌های شخصی منتشر کرده است، عرضه‌ی God of War برروی این پلتفرم شاید چندان دور از ذهن نباشد.

بازی God of War، آخرین ساخته‌ی استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica)، در حال حاضر برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «خدای جنگ و یا خدای نسل هشتم؟» به قلم سعید آقابابایی مطالعه بفرمایید.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *