رفتن به نوشته‌ها

ویدئویی جدید از گیم‌پلی بازی Diablo 4 منتشر شد |


امروز تریلری جدید و نسبتا طولانی از گیم‌پلی بازی Diablo 4 منتشر شده است. در این تریلر که با استفاده از دموی موجود در مراسم BlizzCon ضبط شده، توانایی‌های کلاس Barbarian و بخشی از محیط‌ها و دشمنان موجود در بازی به نمایش گذاشته شده است.

شرکت بلیزارد (Blizzard) نسخه‌ی چهارم از سری محبوب و موفق Diablo را در جریان مراسم BlizzCon امسال که هفته‌ی پیش برگزار شد، معرفی کرد. براساس آن‌چه که تا به این لحظه از بازی دیده‌ایم، به نظر می‌رسد شرکت بلیزارد و تیم سازنده از سبک هنری و طراحی نسخه‌ی دوم سری برای بازی Diablo 4 استفاده کرده‌اند. تا به این لحظه سه کلاس مختلف برای این بازی معرفی شده‌اند که یکی از آن‌ها کلاس Barbarian است. به گفته‌ی شرکت بلیزارد، کلاس Barbarian امکان استفاده از یک مکانیزم جدید و بسیار قدرتمند با نام Arsenal را در مبارزات خواهد داشت. این مکانیزم جدید به شما اجازه می‌دهد شخصیت خود را به صورت هم‌زمان به ۴ سلاح مختلف تجهیز کنید تا بتوانید به سرعت در زمان حملات مختلف، سلاح خود را تغییر دهید.

گروه Gameinformer موفق شده‌‎اند به نسخه‌ی دموی ارائه شده در مراسم BlizzCon دسترسی پیدا کنند. این گروه امروز تریلر جدیدی از بازی Diablo 4 با محوریت کلاس Barbarian را منتشر کرده‌اند که توانایی‌ها مختلف این کلاس و همچنین برخی از مکان‌های موجود در بازی را نشان می‌دهد. شما می‌توانید این تریلر ۲۴ دقیقه‌ای را در انتهای این خبر مشاهده کنید.

بازی Diablo 4 در تاریخی نامشخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر می‌شود. البته آخرین گزارش‌های منتشر شده حاکی از این هستند که این عنوان قرار است برای نسل بعدی کنسول‌ها عرضه شود. شما می‌توانید تمامی اخبار منتشر شده از بازی Diablo 4 را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *