رفتن به نوشته‌ها

فروش بازی Rune II برروی فروشگاه اپیک گیمز فراتر از انتظار بوده است |


برخی از اعضای تیم سازنده‌ی بازی Rune II با انتشار مطلبی تایید کرده‌اند که تعطیل شدن ناگهانی استودیو اخلالی در برنامه‌های آینده‌ی آن‌ها برای بازی ایجاد نکرده است و آن‌ها به پشتیبانی از این عنوان ادامه خواهند داد.

استودیوی سازنده‌ی بازی Rune II، هیومن هد استودیو (Human Head Studios)، روز گذشته تعطیل و در همان روز به عنوان یکی از استودیوهای جدید شرکت بتسدا (Bethesda) با نام روندهوس (Roundhouse Studios)، مجددا افتتاح شد. طبیعی است که اولین سوالی که ذهن هواداران را به خود مشغول کرد این بود که سرنوشت بازی Rune II که یک روز قبل از این اتفاق منتشر شده بود، چه خواهد شد.

به نظر می‌رسد کسانی که بازی را خریداری کرده و یا قصد دارند آن را در آینده خریداری کنند، هیچ دلیلی برای نگرانی ندارند. تیم سازنده پس از اتفاقات مربوط به بازگشایی مجدد استودیو زیر نظر شرکت بتسدا، با انتشار مطلبی در وبلاگ رسمی خود بیان کرده است که  عملکرد بازی برروی فروشگاه اپیک گیمز فراتر از انتظار آن‌ها بوده و آن‌ها به پشتیبانی از این عنوان ادامه خواهند دارد. تیم سازنده‌ی بازی Rune II توضیحات زیر را در این مطلب ارائه کرده است:

روز گذشته، ما بازی Rune II را با موفقیت برروی فروشگاه اپیک گیمز منتشر کردیم و میزان تقاضا برای این عنوان از سطح انتظارات ما فراتر بوده است. ما از همه‌ی افرادی که دوست دارند بازی ما را تجربه کنند، تشکر می‌کنیم. اول از همه این که ما عاشق این بازی هستیم و به پشتیبانی از آن ادامه خواهیم داد. ما همچنان این‌جا هستیم تا به سوالات شما پاسخ داده و همان ارتباط شفافی که شما از ما انتظار دارید را به شما ارائه کنیم.

امروز، تیم توسعه دهنده‌ی حاضر در استودیوی هیومن هد اعلام کرد که قصد دارد درهای استودیو را بسته و یک استودیوی جدید را افتتاح کند. این خبر برای خود ما نیز بسیار غافل‌گیر کننده بود؛ چراکه هنوز افراد زیادی در این‌جا برروی بازی Rune II کار می‌کنند. ما نیز هم‌زمان با شما از این خبر مطلع شدیم. استودیوی هیومن هد قراردادی را با ناشر بازی Rune II یعنی رگنوراک گیم (Ragnarok Game) تنظیم کرده و در آن متعهد شده بود تا از این بازی در درازمدت پشتیبانی کند. ما در حال حاضر در تلاش هستیم تا مشکلات فنی بازی را هر چه سریع‌تر رفع کنیم و هم‌زمان تلاش داریم تیمی را برای به واقعیت تبدیل کردن آینده‌ی هیجان‌انگیز سری Rune تشکیل دهیم. ما از درک و صبر شما بسیار سپاس‌گزاریم.

برنامه‌های ما برای عرضه‌ی بازی Rune II برروی دیگر فروشگاه‌های حاضر برروی رایانه‌های شخصی و دیگر پلتفرم‌ها در سال ۲۰۲۰، همچنان پابرجا است. ما نسبت به نمایش محتوای جدید بازی Rune II بسیار هیجان‌زده هستیم.

بازی Rune 2 در حال حاضر از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفته است. به مناسبت انتشار بازی Rune 2، تیم سازنده تریلر جدیدی از این عنوان را با هواداران به اشتراک گذاشت که از طریق این لینک قابل مشاهده است.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *