رفتن به نوشته‌ها

شایعه: سونی رویداد جدیدی را اواخر این ماه برگزار خواهد کرد | احتمالا قسمت جدید State of Play


شایعه: سونی رویداد جدیدی را اواخر این ماه برگزار خواهد کرد | احتمالا قسمت جدید State of Play

نام شرکت سونی (Sony) به تازگی به شدت بر سر زبان‌ها افتاده است و خبرها، گزارشات و شایعات بسیاری بدون وقفه از آن‌ها منتشر می‌شود. همان‌طور که مطلع هستید، رویداد جدیدی مرتبط با بازی The Last of Us Part 2 به زودی برگزار خواهد شد و قرار است اطلاعات و نمایش‌های جدیدی از آن منتشر شود. اما ماجرا به همین نقطه ختم نمی‌شود و گزارش جدیدی منتشر شده است که به برگزاری رویداد جدیدی توسط شرکت سونی، در اواخر ماه سپتامبر اشاره می‌کند.

یک منبع داخلی و مشهور به نام ZhugeEx، گزارشی را فاش کرده و اظهار داشت که مراسم The Last of Us Part 2 تنها رویداد ماه سپتامبر نخواهد بود و شرکت سونی برگ برنده‌ی دیگری را نیز در آستین دارند. در حال حاضر برگزاری قسمت جدید State of Play بهترین فرض ممکنه است و احتمالا در آن بیشتر به بازی The Last of Us Part 2 پرداخته خواهد شد.

البته فراموش نکنید که در ماه جاری مراسم Tokyo Game Show 2019 از تاریخ پنج‌شنبه، ۲۱ شهریورماه (۱۲ سپتامبر) آغاز می‌شود و تا تاریخ یک‌شنبه، ۲۴ شهریورماه (۱۵ سپتامبر) ادامه خواهد داشت که شرکت سونی نیز نمایش‌های بسیاری را برای آن تدارک دیده است. در نتیجه، آن‌ها در این ماه بسیار مشغول هستند و این شایعه ممکن است هرگز حقیقت نداشته باشد.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *