رفتن به نوشته‌ها

شایعه: حالت بتل رویال به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهد شد |


شرکت اکتیویژن (Activision) و استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) پیش‌تر اعلام کرده بودند که بازی Call of Duty: Modern Warfare حالت بتل رویال نخواهد داشت. حال بر اساس برخی اطلاعات فاش شده، به نظر می‌رسد که در آینده حالت بتل رویال به این بازی اضافه خواهد شد.

بر اساس اطلاعاتی که کاربری به نام Senescallo در وب‌سایت Reddit منتشر کرده، حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare نقشه‌ی بسیار بزرگی خواهد داشت. این نقشه می‌تواند از ۲۰۰ بازی‌باز پشتیبانی نماید و در عین حال، دارای ۱۵ محیط مختلف است. برخی از کاربران وب‌سایت Reddit گفته‌اند که این نقشه شامل نقشه‌های حالت Ground War و همچنین حالت‌های Spec Ops نیز خواهد بود.

در عین حال و بر اساس اطلاعات فاش شده، این نقشه دارای مناطقی از جمله، فرودگاه، شهرک، بیمارستان، بندر و …. را خواهد داشت. همچنین طبق اطلاعات، حالت بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare شامل ماموریت‌های مربوط به لوت کردن و Tracked, Timed Run, Assassination, Scavenger Hunt خواهد بود. شما می‌توانید با مراجعه به این نشانی، اطلاعات کامل مربوط به حالت بتل رویال این عنوان را مشاهده و مطالعه نمایید.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «این یعنی جنگ مدرن، یعنی ندای وظیفه‌ی حقیقی» به قلم مهدی رضایی مطالعه بفرمایید.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *