رفتن به نوشته‌ها

شایعه: بازی Diablo 4 و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Diablo 2، تا چند هفته‌ی دیگر معرفی خواهند شد |


مجموعه بازی‌های Diablo، همیشه یکی از محبوب‌ترین عناوین استودیوی بلیزارد (Blizzard) بوده‌اند. اما جالب است که در حال حاضر، چیزی بیش از ۶ سال از انتشار آخرین نسخه‌ی این مجموعه، یعنی Diablo 3، گذشته است. حالا برطبق آخرین شایعات موجود، به نظر می‌رسد که طرفداران این مجموعه دیگر نیاز نیست که زمان بیشتری را صرف انتظار برای معرفی نسخه‌ی بعدی این مجموعه کنند. در ادامه برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

درطی مراسم BlizzCon سال گذشته بود که استودیوی بلیزارد از آخرین نسخه‌ی سری‌ بازی‌های Diablo رونمایی کرد. مجموعه‌ای که همیشه پس از معرفی نسخه‌ی جدیدی از خود، تعداد بسیار زیادی از بازی‌بازها را هیجان زده می‌کند. اما ماجرای مراسم BlizzCon پارسال اینطوری نبود. زیرا این استودیوی برخلاف انتظارهای اکثریت بازی‌بازها، بازی موبایلی Diablo Immortal را به جای Diablo 4 معرفی کرد که این مسئله منجر به بروز خشم بسیاری از بازی‌بازها شد.

حالا برطبق سخن‌های منبع نسبتا معتبری، بلیزارد در طی مراسم BlizzCon امسال نه تنها از بازی Diablo 4 بلکه از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Diablo 2 رونمایی خواهد کرد. متاسفانه منبع منتشر کننده‌ی این خبر اطلاعات بیشتری را با ما به اشتراک نگذاشته است.

هواداران این مجموعه تنها کافی‌ است تا چند هفته‌ی دیگر صبر کنند تا صحت یا عدم‌صحت این شایعه تایید شود زیرا مراسم BlizzCon امسال در تاریخ ۱۰ تا ۱۲ (۱ تا ۳ نوامبر ۲۰۱۹) برگذار خواهد شد.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *