رفتن به نوشته‌ها

سازندگان Fairy Tail شخصیت‌های بیشتری را به بازی‌ اضافه خواهند کرد |


اگر تا کنون شخصیت مورد علاقه‌ی شما در بازی Fairy Tail مشاهده نشده، اصلا نگران نباشید. طبق صحبت‌های سازندگان این بازی، آنان قصد دارند تا جایی که می‌توانند، شخصیت‌های بیشتری را از انیمه و مانگای این سری به بازی Fairy Tail منتقل کنند.

یکی از بزرگ‌ترین شاخصه‌های انیمه‌ها و مانگاهای ژاپنی، شخصیت‌های متعدد و البته شخصیت‌پردازی فوق‌العاده‌ی آن‌ها است. بدون هیچ شکی، انیمه‌ی Fairy Tail در چند سال اخیر جزو برترین سریال‌های منتشر شده بود و شخصیت‌های آن نیز به دل بسیاری از هوادارن نشسته‌اند. صحبت از بی‌پروایی ناتسو (Natsu)، جدیت گری (Gray)، مهربانی لوسی (Lucy)، طنز هپی (Happy) و البته هدف تمام این شخصیت‌ها است. هدفی که مشخص می‌کند مهم نیست دشمن چقدر قوی است، چقدر نسبت به شما برتری دارد، مهم این است که شما برای دوستانتان باید تمام تلاش خودتان را بکنید؛ در حقیقت، سری Fairy Tail برترین قدرت در دنیا را قدرت عشق می‌داند.

همان‌طور که ذکر شد، تعداد زیادی شخصیت جالب و محبوب در این سری وجود دارد و ممکن است که شما تا کنون، شخصیت مورد علاقه‌ی خود را در تریلرها مشاهده نکرده باشید. تهیه‌کننده‌ی بازی بیان کرده است که همین حالا نیز تعداد بسیار زیادی شخصیت از دنیای Fairy Tail در بازی حضور دارند و تیم سازنده نیز تمام تلاش خود را می‌کنند تا تعداد آنان را افزایش دهند.

همچنین ایشان در رابطه با محیط‌های بازی نیز صحبت‌هایی کردند. او بیان کرد که محیط‌های معروف بازی و البته محیط‌هایی که کم‌تر در انیمه‌ها دیده شده‌اند، کاملا به مانگاها و سریال این سری پایبند خواهند بود. قابل ذکر است که مواردی مانند جزئیات شهر مگنولیا (Magnolia) هرگز در انیمه یا مانگاهای Fairy Tail مشخص نشدند، پس سازندگان مجبور به طراحی و ساخت کامل این موارد شده‌اند.

علاوه بر موارد ذکر شده، صحبت‌هایی نیز در رابطه با بازی Hunter x Hunter شد. اگر مطلع باشید، در ابتدا نظرسنجی در سایت رسمی استودیوی سازنده برگزار شد که هوادارن دوست دارند چه پروژه‌ای شروع شود؛ در این نظرسنجی بازی Fairy Tail با اختلاف اندکی توانست Hunter x Hunter را مغلوب کند. ولی آیا واقعا باید فکر ساخته شدن یک بازی مطابق انیمه‌ی Hunter x Hunter را به فراموشی بسپاریم؟

جالب است که بدانید این نظرسنجی، در اصل هیچ تاثیری بر تصمیم سازندگان نداشته است! تهیه‌کننده‌ی بازی Fairy Tail بیان کرده است که پیش از نظرسنجی نیز مشخص بود که پروژه‌ی بعدی آنان Fairy Tail خواهد بود. این نظرسنجی تنها مهر تاییدی بر تصمیم درست آنان در رابطه با پروژه‌ی بعدیشان محسوب می‌شد. او همچنین بیان کرد که ساخت Fairy Tail دلایلی مشخص داشت. اول آن که این سری در سراسر جهان محبوب بوده و به طور قطع می‌تواند یکی از پرفروش‌ترین عناوین ژاپنی شود. دوم، خواست خود تیم سازنده بود که پروژه‌ی بعدی آن‌ها، عنوانی از دنیای Fairy Tail باشد.

ایشان همچنین بیان کردند که احتمال ساخت بازی Hunter x Hunter ذره‌ای کاهش نیافته است؛ بلکه به احتمال زیاد پس از ساخت Fairy Tail، به سراغ آن خواهند رفت. پس باید منتظر شخصیت‌های بسیار زیاد در بازی Fairy Tail و البته شاید یک بازی نقش‌آفرینی دیگر در همین سبک منطبق بر دنیای Hunter x Hunter باشیم.

بازی Fairy Tail قرار است در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. این عنوان به دلیل عدم آشنایی تیم سازنده با نحوه‌ی ساخت بازی برروی اکس باکس وان، برای کنسول مایکروسافت عرضه نخواهد شد.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *