رفتن به نوشته‌ها

تقویت‌کننده‌‌های جدیدی برای ارتقاء شخصیتتان در Destiny 2 به سطح ۹۰۰ برای خرید در دسترس قرار گرفتند |


در حالی که رساندن شخصیتتان در Destiny 2 به قدرت سطح ۹۰۰ حتی بدون تجربه و داشتن ماموریت‌های بسته‌ی الحاقی Shadowkeep این اثر آسان است، با این حال افراد بسیاری هستند که به دلیل مشغله‌های بسیار زیاد و یا عدم اتخاذ وقت و زمان کافی برای تجربه‌ی Destiny 2، نمی‌توانند به سطح ۹۰۰ دست یابند. حال استودیوی بانجی، تقویت کننده‌ای را برای خرید در دسترس اینگونه افراد با قیمت ۲۰ دلار قرار داده است.

هرکدام از این تقویت‌کننده‌ها به قیمت ۲۰ دلار و یا ۲۰۰۰ واحد نقره درون بازی به فروش می‌رسند. شما می‌توانید برروی هر پلتفرم که بازی Destiny 2 برروی آن‌ها در دسترس قرار دارد، سه شخصیت در اختیار داشته باشید که مجموعا این میزان به ۹ شخصیت می‌رسد. پیشنهاد می‌شود که برای خرید این تقویت‌کننده‌ها و اعمال آن‌ها برروی شخصیت‌هایتان، حداقل یک شخصیت با سطح قدرت ۹۰۰ در اختیار داشته باشید، زیرا با داشتن تنها یک شخصیت با چنین سطحی، ممکن است که در مبارزات چندنفره و آنلاین، از نظر دسته‌بندی و انتخاب رقیبان دچار مشکل شوید.

به هر حال این تقویت‌کننده‌ها برای کسانی که حداقل ۶ الی ۸ ساعت در روز را صرف تجربه‌ی Destiny 2 می‌کنند و دارای شخصیت‌های قوی در کنار یک یا دو شخصیت ضعیف از نظر سطح قدرت هستند، به کار می‌آیند.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار دارد. البته شما می‌توانید به تجربه‌ی این اثر برروی رایانه‌ی شخصی و فروشگاه استیم به صورت رایگان و با عنوان New Light بپردازید. همچنین رویدادها و ماموریت‌های جدیدی برای Destiny 2 در راه قرار دارند که شما می‌توانید با تکمیل کردن چالش‌های این ماموریت‌ها، به سلاح‌ها و ابزارهای قدرتمندی دست پیدا کنید.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *