رفتن به نوشته‌ها

تریلر جدید Pokemon Sword and Shield، حالت Gigantamax برخی از پوکمون‌ها را نشان می‌دهد |


امروز استودیوی گیم فیریک (Game Freak) اطلاعات جالبی را در مورد بازی مورد انتظار Pokemon Sword and Shield منتشر کرد. حال ما می‌دانیم که اکثر پوکمون‌های کلاسیک نسل اول از حالت جدید Gigantamax بهره خواهند برد. این استودیوی ژاپنی به تازگی تریلر جدید را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

این تریلر جدید در واقع به نمایش نسخه‌ی Gigantamax پوکمون‌هایی نظیر Pikachu ،Eevee ،Meowth ،Charizard و Butterfree می‌پردازد. هر نسخه‌ی Gigantamax دارای یک حرکت ویژه‌ی منحصر به فرد خواهد بود؛ برای مثال، Pikachu با حرکت G-Max Volt Crash می‌تواند تمام رقبا را فلج کند. از طرف دیگر، ضربه‌ی ویژه‌ی Charizard که G-Max Wildfire نام دارد، قادر است تا برای چهار نوبت به پوکمون‌هایی که از نوع آتش نیستند، آسیب وارد کند. ممکن است با خود بگویید که این ضربات تا حدودی بیش از حد قدرتمند هستند. اما در واقع این هدف توسعه دهندگان است. Gigantamax به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا نبرد خیره کننده‌ی بین دو پوکمون را در مقیاس بزرگ‌تری مشاهده کنند.

البته نسخه‌ی ویژه‌ی پوکمون‌های Eevee و Pikachu که می‌توانند از Gigantamax بهره ببرند، تنها در صورت داشتن فایل‌های ذخیره‌ی عنوان Pokemon: Let’s Go, Pikachu and Let’s Go, Eevee در دسترس قرار خواهند گرفت. نسخه‌ی مخصوص Meowth که از این حالت جدید استفاده می‌کند نیز به عنوان پاداش پیش‌خرید بازی Pokemon Sword and Shield در نظر گرفته شده است.

بازی Pokemon Sword and Shield در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر حواهد شد.

شما می‌توانید تریلر جدید این عنوان را در قسمت پائین مشاهده کنید:

دانلود با  کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *