رفتن به نوشته‌ها

تاریخ عرضه‌ی پنجمین Rocket Pass بازی Rocket League مشخص شد |


استودیوی سایونیکس (Psyonix) همواره در حال عرضه‌ی بسته‌های الحاقی گوناگون برای عنوان Rocket League است تا بتواند همچنان آیتم‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد. در همین راستا، با ایجاد رویدادها و اتفاقات جذاب و مختلف، قصد دارد هر روز هیجان خاصی را در بازی Rocket League ایجاد کند. در همین راستا، به تازگی تاریخ عرضه‌ی پنجمین Rocket Pass این عنوان مشخص گردیده که توجه افراد زیادی را جلب کرده است.

بازی Rocket League یک عنوان فوتبالی است که تیم‌ها از یک سری اتومبیل خاص و منحصر به فرد تشکیل شده‌اند. این بازی در سال ۲۰۱۵ میلادی توسط استودیوی سایونیکس برای پلتفرم‌های گوناگون منتشر شد و خیلی سریع کاربران و بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کرد. این عنوان به خاطر ایده‌های جدید و تجربه‌ی سرگرم کننده‌ای که داشت، موفق شد تا امتیازات و نقدهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت کرده و سپس جوایز نسبتا زیادی را کسب کند.

استودیوی سایونیکس همواره در حال عرضه‌ی بسته‌های الحاقی گوناگون برای عنوان Rocket League است تا بتواند همچنان آیتم‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد. این بازی طی یکسال گذشته تغییرات زیادی را به خود دیده و همه‌ی این عوامل و تغییرات، قصد در جلب توجه بیشتر بازی‌بازان و کاربران داشتند. حال به تازگی این استودیوی بازی‌سازی قدرتمند از تاریخ انتشار Rocket Pass پنجم این بازی رونمایی کرده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این محتویات نوین در تاریخ چهارشنبه ۱۳ آذر ماه سال ۱۳۹۸ (۴ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت. استودیوی سازنده اعلام کرده است که Rocket League پنجم بیشتر برای آن دسته از افرادی طراحی شده است که به دنبال چالش‌های بیشتر و سخت‌تر هستند. همچنین طبق گزارش‌های در دسترس قرار گرفته شده، ویژگی‌ها و گزینه‌های بیشتری به بخش شخصی‌سازی بازی اضافه می‌شوند که بازی‌بازان و کاربران را در راستای دست‌یابی به ظاهر مورد علاقه‌ی خود بیشتر یاری می‌کنند.

به نظر می‌رسد که همچنان اتفاقات خوبی در انتظار این بازی منحصر به فرد هستند. به جرات می‌توان گفت که استودیوی سایونیکس با عرضه‌ی عنوان Rocket League توانست به محبوبیت زیادی نزد کاربران دست پیدا کند و در چند سال اخیر موفق شده است تا پشتیبانی بسیار خوبی را از این بازی مهیج داشته باشد.

بازی Rocket League هم اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید با خرید این عنوان بر روی پلتفرم‌های خود، به تجربه‌ای منحصر به فرد از مسابقات اتومبیلی به صورت تک نفره و یا همراه با دوستان خود دست پیدا کنید.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *