رفتن به نوشته‌ها

بتای Path of Exile 2 تا پایان سال ۲۰۲۰ در دسترس قرار خواهد گرفت |


ساعاتی قبل، بازی Path of Exile 2 با کد ۴٫۰ به صورت رسمی معرفی شد. این اثر که ادامه مستقیمی است از نسخه‌ی اول، محتویات جدیدی از جمله یک بخش تک‌نفره‌ی عظیم را در کنار محتویات و کلاس‌های جدید به این مجموعه اضافه می‌کند.

داستان این اثر، ادامه‌ی مستقیمی است بر پایان نسخه‌ی اصلی البته با فاصله‌‌ای ۲۰ ساله. این اثر شامل تمام محتویات عرضه شده برای قسمت اول می‌شود؛ البته در آن، شاهد ارتقاء گرافیک و بهبود چشمگیر موتوری توسعه‌ی بازی هستیم. فعلا تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی این بازی نقش‌آفرینی وسیع اعلام نشده است اما توسعه‌دهندگان این اثر اعلام کرده‌اند که مرحله‌ی تست بتای Path of Exile 2، تا اواخر سال ۲۰۲۰ و احتمالا همزمان با آغاز مرحله‌ی بتای Diablo 4، در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

خوشبختانه بر اساس توضیحات توسعه‌دهندگان، تمام خریدهای درون‌برنامه‌ای که توسط شما در نسخه‌ی اول بازی صورت گرفته‌اند، به نسخه‌ی دوم نیز منتقل خواهند شد. این اثر در حال حاضر، برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی در دست توسعه قرار دارد و به عنوان یکی از رقیبان اصلی بازی مورد انتظار Diablo 4 شناخته می‌شود. در حال حار اطلاعاتی از نسخه‌ی کنسولی این اثر در دسترس قرار ندارد، اما احتمال می‌رود که شاهد عرضه‌ی آن علاوه بر کنسول‌های نسل نهم، برروی کنسول‌های نسل هشتم نیز باشیم.

نسخه‌ی اول این اثر به صورت Free to Play و رایگان با کد نسخه‌ای ۳٫۸، در حال حاضر در دسترس پلتفرم رایانه‌ی شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار دارد و فصل نهایی آن نیز با کد نسخه‌‌ای ۳٫۹ طی ماه آینده یعنی ماه دسامبر برای کاربران این بازی، در دسترس قرار خواهد گرفت.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *