رفتن به نوشته‌ها

بازی Anthology of Fear با نمایش تریلری معرفی شد


بازی Anthology of Fear با نمایش تریلری معرفی شد

شرکت اولتیمیت گیمز (Ultimate Games) با نمایش تریلری، از بازی جدیدی به نام Anthology of Fear رونمایی کرد. Anthology of Fear یک بازی اول شخص در سبک ترس روانشناختی است که دارای سه داستان منحصر به فرد بوده که هرکدام از آن‌ها از نظر طراحی محیط و گیم‌پلی متفاوت هستند. استودیوی آرجی کرو (RG Crew) وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی Anthology of Fear را برعهده دارد.

آقای هوبرت زتروسکی (Hubert Zatroski)، کارگردان و طراح ارشد بازی، توضیحاتی را در مورد این عنوان ارائه داد:

در Anthology of Fear، هر کدام از سه داستان بازی متفاوت از هم هستند. البته شخصیت‌های مختلفی در دوره‌های زمانی وجود دارند. بنابراین بازی‌باز سه داستان کوچک‌تر را در یک بازی تجربه می‌کند. هر کدام از این داستان‌ها تجربه‌ی متفاوتی را ارائه خواهند داد. بازی ما متنوع و مبهم خواهد بود. برای طرفداران سری بازی‌های Silent Hill و Outlast مشکلی نخواهد بود که خود را در بازی Anthology of Fear پیدا کنند. این بازی شباهت‌هایی به عناوین Layers of Fear, Alan Wake و حتی Hunt: Showdown دارد.

بازی Anthology of Fear در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۰ میلادی از طریق فروشگاه استیم برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی در تاریخ دیگری عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Anthology of Fear را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *