رفتن به نوشته‌ها

انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای رایانه‌های شخصی رسما تایید شد |


یکی از اعضای ارشد شرکت مایکروسافت امروز رسما تایید کرده است که بازی مورد انتظار Senua’s Saga: Hellblade 2 در کنار عرضه برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس، در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز قرار خواهد گرفت.

آقای آرون گرین‌برگ (Aaron Greenberg)، مدیر بخش بازاریابی بازی‌ها در شرکت مایکروسافت، در پاسخ به سوال یکی از کاربران در توییتر گفته است که بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 «به صورت انحصاری برای عرضه برروی اکس‌باکس سری اکس و همچنین رایانه‌های شخصی ساخته می‌شود». اگرچه پس از معرفی این بازی بسیاری باور داشتند که Hellblade 2 از طریق سرویس گیم‌ پس برروی رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود ولی این موضوع پیش از این به صورت رسمی تایید نشده بود. البته با توجه به سیاست‌های فعلی شرکت مایکروسافت و نگاه مشترک آن‌ها به کنسول اکس‌باکس و همچنین رایانه‌های شخصی، این اتفاق دور از انتظار و عجیب نبود.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در جریان مراسم The Games Awards امسال و به عنوان یکی از عناوین انحصاری کنسول نسل بعدی شرکت مایکروسافت معرفی شده بود. این بازی دنباله‌ی عنوان موفق و تحسین‌ شده‌ی Hellblade: Senua’s Sacrifice است که در آن بازی‌بازان در کنار مبارزه با دشمنان اهریمنی، باید با مشکلات ناشی از ذهن بیمار خود نیز مبارزه کنند. شرکت مایکروسافت هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی را مشخص نکرده است.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *