رفتن به نوشته‌ها

اشاراتی به نقشه‌ی مکزیک توسط دیتاماینرهای Red Dead Redemption 2 یافت شد |


طبق یافته‌های اخیر یک سری از دیتاماینرهای سمج بازی Red Dead Redemption 2، به نظر می‌رسد منطقه‌ی مکزیک که در نسخه‌ی اول وجود داشت، ابتدا قرار بود در Red Dead Redemption 2 هم حضور داشته باشد.

در نسخه‌ی اول، جان مارستون بخش مهمی از ماجراجویی‌های خود را در مکزیک گذراند و این منطقه تاثیر مهمی در داستان بازی داشت. همچنین با نتوعی که داشت تغییر خوبی نسبت به نقشه‌ی اصلی بازی بود. Red Dead Redemption 2 مکزیک را از نقشه‌ی بازی حذف کرد، اما به نظر می‌رسد از ابتدا قرار نبوده است این چنین باشد. دیتاماینرها با دسترسی به فایل‌های نسخه‌ی ۱٫۰ پورت پلی‌استیشن ۴ بازی، توانسته‌اند مدل‌های سه‌بعدی مربوط به این بخش را پیدا کنند. این مدل‌ها بسیار ساده هستند و فاقد هیچ‌گونه جزئیات چشم‌گیری می‌باشند. حتی کدهایی مربوط به برخی Bountyها در این منطقه پیدا شده است که حاوی نام و جایزه مربوط به هر Bounty است.

با این حال، مشخص نیست آیا این بخشی از حذفیات بازی بوده است یا اینکه راکستار قصد اضافه کردن این بخش را در آینده دارد. اگر این اتفاق رخ دهد، شاهد اولین محتوای الحاقی داستانی این شرکت در نسل هشتم خواهیم بود چرا که GTA V، هیچ‌گاه یک بسته‌ی الحاقی داستانی دریافت نکرد. البته ممکن است این افزودنی فقط برای بخش آنلاین بازی باشد که در این صورت، کمی عجیب خواهد بود.

Red Dead Redemption 2 هم اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی موجود است.

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *